1.– 7. oktober 2018

Kot blisk je minil prvi mesec letošnjega šolskega leta in že smo dodobra zakorakali v jesen. S 1. 10. 2018  vstopamo v Teden otroka, ko po vsej Sloveniji potekajo posebni programi in prireditve, namenjene otrokom. Temu dogodku se že tradicionalno pridružujemo tudi na naši šoli. Letošnji Teden otroka poteka pod geslom »PROSTI ČAS«, zato bomo v tem tednu na naši šoli še posebno pozornost namenili kvalitetnemu preživljanju prostega časa.
Na šoli bodo potekale številne delavnice s poudarkom na gibanju in ustvarjanju.
Vsem skupaj želimo prijeten teden z željo, da skupaj s svojim otrokom preživite prosti čas  čim bolj koristno in kvalitetno.
Ob tej priliki je Zveza prijateljev mladine pripravila poslanico, ki jo je napisal znani slovenski pesnik Feri Lainšček.

Marijana Senica