V ponedeljek, 8. aprila, smo na naši šoli obeležili svetovni dan zdravja. Tudi tokrat smo dali poudarek  gibanju, zdravi prehrani in medsebojnim odnosom. Na šolo smo povabili fizioterapevta g. Anžeta Kolarja iz ZD Radlje Ob Dravi, ki je  učencem 5. in 6. razredov predstavil nekaj osnovni elementov fizioterapije. Učenci so izvajali terapevtske vaje za pravilno držo ter vaje za ravnotežje. Naučili so se pravilne tehnike pobiranja predmetov iz tal ter pravilno nošenje šolskih torb.
Nekaj fotografij z našega druženja …

Marijana Senica

Obisk fizioterapevta

V ponedeljek, 8. 4. 2019, nas je obiskal fizioterapevt, gospod Anže, ki je prišel iz Zdravstvenega doma Radlje ob Dravi. Obiskal nas je zaradi tega, ker je bil v nedeljo Svetovni dan zdravja. Učenci smo se zbrali v telovadnici in fizioterapevt nam je pokazal vaje za zdravo hrbtenico. Razgibali smo si hrbet in naredili nekaj vaj za ravno držo. Na koncu smo tekmovali v ravnotežju. Ura nam je bila zelo všeč.

Žana Lorenci, Nastja Pečnik, Žana Preglav, Zala Kobolt in Anja Pošek, 6. a