V soboto, 15. 6. 2019, je na OŠ Muta potekala zaključna prireditev Skupaj lažje rastemo. V kulturnem programu so naši učenci predstavili zanimive točke. Gospa ravnateljica je učencem podelila srebrna in zlata priznanja za izjemne dosežke na različnih državnih tekmovanjih. Prav tako je podelila priznanja, ki so jih prejeli: najuspešnejša učenka, društvo in zunanja sodelavka, ki so se v tem šolskem letu še posebej izkazali. Vse zbrane je pozdravil tudi župan  gospod Mirko Vošner .

Lepo obiskana prireditev se je nadaljevala z medgeneracijskim druženjem.

Zapisala Jolanda Verhnjak

Medgeneracijsko druženje
Po končani prireditvi se je množica otrok in staršev zbrala pred šolo. Nižja stopnja se je podala na pohod mimo drevesnica in po gozdu do Gortine in nazaj.

Druga skupina se je podala po učni poti proti GRAŠINU. Z nami so bili planinci, ki so nas varno pripeljali nazaj do šole. Vsi srečni in brez poškodb smo odkorakali domov.

Anja Srebotnik