V torek,  18. 6. 2019, smo  učenci 7., 8. in 9. razreda predstavili pesmi, ki smo se jih naučili pri pouku ansabelske igre, glasbenih del in glasbenih projektov.
Koncert z naslovom Tebe imam se je začel ob 18.00 v avli OŠ Muta, kamor je prišlo kar precej obiskovalcev.
Najprej smo se predstavili sedmošolci, ki smo se poimenovali »Vražji«, saj nas ta beseda najbolje opiše. Zaigrali smo uvodno pesem. Ko smo poslušalce popeljali še Čez Šuštarski most in jim pojasnili, zakaj Ta svet ne zna živet, so nastopili  osmošolci – »Predrzni«.  Zaigrali so dve skladbi, in sicer Thinking out loud in hrvaško Ako te pitaju, ki jo je v slovenski jezik prevedla Karin Pečnik.
Za njimi so nastopili  devetošolci – »Limoninih 7«, ki so letos že zapustili šolske klopi, ampak so na koncertu vseeno z veseljem sodelovali. Zaigrali so skladbi Lemon tree in Punca.
Zopet smo bili na vrsti sedmošolci, ki smo se letos preizkusili v počasnejših in hitrejših ritmih. Zaigrali smo pesem Balerina in počasnejšo You let me walk alone.  Limoninih 7 so odigrali pesem, ki nosi naslov letošnjega koncerta, in sicer Tebe imam.  Sledile so še pesmi  All of me, Kiss me in Shallow. Po pesmi Shallow smo se zahvalili učitelju Mihi Šrimpfu, za konec pa še skupaj zaigrali pesem Hallelujah.

Koncert smo zaključili s sladkimi  dobrotami, ki so nas že čakale na mizah.

Nina Gracej, 7. b      Nuša Pongrac, 7. a