V času jesenskih počitnic smo na naši šoli organizirali delavnice za učence. Prvi dan delavnic so se učenci skupaj z učiteljicama podali na pohod, in sicer na stari grad Grašin. Pot je bila učencem zanimiva in so zelo uživali. Drugi dan delavnic pa so učenci z učiteljicama ostali na šoli. Sodelovali so pri ustvarjanju na temo »noč čarovnic« in si tako izdelali čudovite pajke. Med ustvarjanjem so se učenci tudi razgibali in tako spoznali različne gibalne igre. Dan se je zaključil v telovadnici in tako smo se polni pozitivne energije podali na zaslužene počitnice.

Zapisala: Janja Kočivnik