Spoštovani starši!

Bližajo se praznični in pouka prosti dnevi.

Na šoli smo se odločili, da v torek, 24. 12. 2019, ne bomo imeli pouka. Nadomestili ga bomo z delovno soboto, 18. aprila 2020.

V ponedeljek, 23. 12. 2019, je zadnji šolski dan v letu 2019. Zaključili ga bomo z novoletno prireditvijo, na kateri bomo obeležili tudi dan samostojnosti in enotnosti.
Učenci vozači pridejo v šolo po ustaljenem voznem redu. Prevozi domov so organizirani ob 12.00.
Podaljšano bivanje se prične po prireditvi. Kosilo bo pripravljeno za učence OPB na I. triadi in za učence, ki se bodo na kosilo prijavili.

Želimo vam prijetne božično-novoletne praznike.

Anita Ambrož, prof.