V petek, 17. 1. 2020, smo se učenci tretje triade zbrali na drugi čajanki v tem šolskem letu. Pogovarjali smo se o svetu slavnih.

Naše čajanke se je udeležila pevka Eva Boto. Najprej so svet slavnih predstavile sedmošolke Nuša, Alina, Vita in Sabina. Nato je vsak učenec povedal obnovo knjige, ki jo je prebral pred čajanko. Po pogovoru o knjigah so sledila vprašanja za gostjo. Zanimalo nas je veliko stvari. Izvedeli smo npr., katera je bila Evina najljubša risanka, kako je postala pevka, katero žival ima najraje ipd. Ko je naša gostja odgovorila na vprašanja, nam je tudi zapela. Za konec smo si lahko postregli s piškoti, mafini in čajem. Dobili pa smo tudi sliko in avtogram naše gostje.

Na čajanki mi je bilo zelo všeč. Upam, da bo še več takšnih čajank.

Zoja Žvorc, 8. a