Učenci naše šole, so se v sredo, 12. 2. 2020 udeležili Področnega ekipnega tekmovanja v šahu, ki je potekal na Osnovni šoli Brezno – Podvelka. Na pot smo se odpravili polni pričakovanj. Učenci šole so pred pričetkom tekmovanja za nas pripravili kratko prireditev. Pozdravil nas je tudi ravnatelj g. Leo Čelofiga. Naši učenci so zelo dobro zastopali našo šolo. Dekleta D 12 so zasedla 3. mesto, fantje pa F9 4. mesto, F15 pa 6. mesto. Domov smo se odpravili polni vtisov. Nekateri so bili veseli svojega rezultati, medtem ko so bili drugi potrti. Ob koncu dneva smo se vsi strinjali, da je pomembno sodelovati in ne zmagati.

Katja Kunej