Spoštovani starši,

obveščamo Vas, da bo pouk v dnevih od 16. 3. 2020 do 29. 3. 2020 na Osnovni šoli Muta potekal na daljavo preko spletnih učilnic, elektronske pošte …
Vsi učenci bodo od ponedeljka dalje na e-naslove dobivali navodila, delovne liste, naloge … za posamezne predmete po urniku. Ker vas bomo v teh dneh obveščali po elektronski pošti, je nujno, da dobimo povratno informacijo od vas, da prejemate in redno berete naša sporočila. V kolikor  danes niste prejeli tega  e-sporočila ali ste zamenjali e-naslov, ste  dolžni o tem takoj obvestiti razrednika.

Strokovni delavci v šoli se bomo potrudili, da bomo vse ure pouka realizirali v skladu z učnim načrtom. Pri realizaciji učnih vsebin pa potrebujemo tudi pomoč staršev pri spodbudi in nadzoru učencev nad delom doma. Z učenci se pogovorite tudi o odgovornosti glede opravljanja učenja doma in sodelovanju z učitelji po e-pošti.

Če bomo realizirali učne vsebine, nam pouka ne bo potrebno nadomeščati.

Vpis devetošolcev v srednjo šolo se bo izvedel po vrnitvi v šolo.

V želji, da ostanete zdravi, Vas lepo pozdravljam in Vam želim vse dobro!

Anita Ambrož, prof.