Športni dan na daljavo ali dan za smeh in veselje

Učenci, učiteljice prve triade in učiteljice OPB smo izvedli skupni športni dan na daljavo. Aktivnosti so bile različne in malce drugačne, saj smo se morali precej prilagoditi. Ogrevanje je potekalo v svoji sobi, kjer vsak učenec najde dovolj dela J Aktivnosti pa so bile podobne kot na športnih dneh, le z nekaj prilagoditvami. Tako so šolske žoge postale nogavice ali klobčiči papirja, koš in gol je postala posoda, klopi in druge športne ovire so zamenjali stoli… Bili smo kar ustvarjalni. Na koncu so nas čakali še gibalni izzivi, da razgibamo tudi mišice, ki jih pogosto ne – ukrivljamo jezik, dvigujemo eno obrv, premikamo prstke ipd. Nekateri učenci pa so dan izkoristili za pravi športni dan in odšli v naravo.

Ob vseh aktivnostih smo se vsi sprostili in nasmejali, kar pa je za ta čas zelo pomembno. Obljubimo, da v šoli preverimo vse izzive, da se lahko še skupaj pozabavamo. Komaj čakamo.