DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI  STARŠI

Naslednji teden so prvomajske počitnice.

Spoštovani starši, NAJLEPŠA HVALA  za vso pomoč, ki ste jo nudili vašim otrokom pri učenju na daljavo in za konstruktivno sodelovanje, ki ste ga pokazali v tem času.

Dragi učenci, ko stojim sredi naše prazne avle, zaprem oči in se spomnim na naše čudovite prireditve v avli, na naš skupen sadni odmor, na prijetna srečanja z vami pri pouku ali na hodnikih,… V  spominih vidim  nasmejane obraze učencev od prvega do devetega razreda in prepričana sem, da se letos še srečamo v šoli.
Naredite si sproščujoče in vesele počitnice.

V želji,  da ostanete zdravi in  se čim prej zopet srečamo v šoli, vas vse lepo pozdravljam.

Ravnateljica Anita Ambrož, prof.