Pozdravljeni.

Prejeli smo to obvestilo in ga vam posredujemo in vabimo k sodelovanju.

Spoštovani!

Z največjim zadovoljstvom ugotavljamo, da so naši webinarji, namenjeni staršem in pedagoškim delavcev, izredno dobro sprejeti. Zaradi ogromnega zanimanja  ponovno organiziramo nov termin izjemno uspešne in BREZPLAČNE delavnice Vzgoja in učenje z manj stresa. V goste pa smo povabili tudi izjemno predavateljico Sabino Košmrl Kaučič, ki je pripravila webinar Postanite srčni učitelj družine in razreda. Prvi del tega webinarja je prav tako BREZPLAČEN. Pošiljamo vam vabilo za udeležbo in se na vas obračamo s prošnjo, da v kolikor imate možnost o dogodku obvestite vaše sodelavce in starše vaših učencev z deljenjem vabila, objavami na spletnih straneh ter družbenih omrežjih. S prijetnimi pozdravi Nataša iz NLP Centra

VABILO
Dragi  starši, učitelji in vzgojitelji.
Življenje se deloma in počasi vrača v bolj normalne tirnice in verjamemo, da se vsi trudimo  po najboljših močeh ter da nam v veliki meri stvari dobro uspevajo in da  bomo šolsko leto pripeljali uspešno do konca.   Nedvomno pa so se vam v teh stresnih tednih porodila mnoga vprašanja. Kako motivirati otroke, da bodo šolsko leto speljali do konca? Kako ob učenju in vzgajanju ne žrtvovati sebe, svoje sreče ali celo zdravja? Kako doseči, da vam bodo otroci sledili iz pristne želje, ne iz prisile? Na NLP Centru organiziramo za vas dva webinarja na tematiko vzgoje in poučevanja. Vabimo vas, da se nam 18.5.2020 ob 20.30 pridružite na uvodnem BREZPLAČNEM webinarju Postanite srčni voditelj družine in razreda, ki ga je za vas pripravila naša gostja Sabina Košmrl Kaučič, avtorica uspešnice Srčni učitelj. Opolnomočila vas bo z znanjem, kako ravnati sami s seboj, s svojimi  občutki – kako izvor slabega razpoloženja iskati v svojih mislih,  neozaveščenih vzorcih, predsodkih in prepričanjih. Svoje mesto si zagotovite TUKAJ. Že 14.5.2020 ob 20.30 pa si lahko ogledate uvodni webinar izredno popularne serije webinarjev Vzgoja in učenje z manj stresa, na katerem vam bo NLP trener in coach Gaber Marolt podal nekaj uporabnih nasvetov, kaj lahko naredite, da boste lažje opravili delo z vašimi otroki in da bodo raje naredili to, kar od njih želite. Tudi ta webinar je BREZPLAČEN, svoje mesto si rezervirajte TUKAJ. Obe delavnici bomo v duhu današnjega časa naredili kot delavnici preko spleta in se družili na daljavo.

Vabljeni!
NLP Center

V želji, da ostanete zdravi, Vas lepo pozdravljam in Vam želim vse dobro!

Anita Ambrož, prof.