Spoštovani starši, dragi učenci.

V ponedeljek, 18. 5. 2020 se z učenci prvih treh razredov osnovne šole zopet srečamo v šoli. Na naše ponovno srečanje smo se dobro pripravili in zelo se veselimo, da bo pouk lahko stekel, ob upoštevanju navodil NIJZ-ja in smernicah MIZŠ.
Zapisali smo pravila, ki jih bomo vsi deležniki v šoli upoštevali in so objavljena na tej strani.
Vas spoštovani starši prosim, da se o zapisanem pogovorite z Vašimi otroki. Prvi teden pouka je namenjen predvsem navajanju na nova pravila in ponavljanju naučenega na daljavo.
Vsi zaposleni na Osnovni šoli Muta se zelo veselimo ponovnega prihoda učencev v šolo.

Vam dragi učenci pa želim, da se zdravi in z nasmehom vrnete v ponedeljek v šolo. Z dobro voljo in nasmehom vas pričakujemo tudi mi.

Ravnateljica: Anita Ambrož