Spoštovani starši, dragi učenci.

V ponedeljek smo začeli s poukom v šoli z učenci prvih treh razredov. Na naše veselje so v šolo prišli vsi učenci zdravi in z nasmehom na obrazu.

V ponedeljek, 25. 5. 2020 pa se v šoli zelo veselimo srečanja z našimi devetošolci, z učenci od 4. – 8. razreda, ki potrebujejo učno pomoč učiteljev »v živo« in z učenci posebnega programa OŠPP.  Da bo pouk potekal ob upoštevanju navodil NIJZ-ja in smernicah MIZŠ, smo se dobro pripravili.

Razredniki in učitelji (učna pomoč) bodo učence seznanili s pravili, ki jih moramo v šoli upoštevati, za zaščito našega zdravja.

Dobra volja in veselje sta nas spremljala prvi teden v šoli in zato vas vse, ki v šolo pridete v ponedeljek vabim, da pomagate širiti pozitivno energijo naprej.

Z dobro voljo in nasmehom  pričakujemo tudi vas.

Naredite si lep konec tedna!

Ravnateljica: Anita Ambrož, prof.