Spoštovani starši, dragi učenci.

V ponedeljek, 1. 6. 2020 se v šolo vračajo učenci  4. in 5. razreda in učenci oddelka osnovne šole s prilagojenim programom, v sredo 3. 6. 2020 pa še učenci šestega, sedmega in osmega razreda.

Učenci, ki so že v šoli, so se na nova pravila v šoli lepo navadili in jih upoštevajo, odrasli v šoli pa bomo poskrbeli, da se  bodo učenci v šoli počutili varno in sprejeto.

Razredniki in učitelji bodo učence seznanili s pravili, ki jih moramo v šoli upoštevati, za zaščito našega zdravja.

Dobra volja in veselje sta nas spremljala prva dva  tedna  v šoli in zato vas vse, ki v šolo pridete v ponedeljek oziroma v sredo  vabim, da pomagate širiti pozitivno energijo naprej.

Z dobro voljo in nasmehom  pričakujemo tudi vas.

Naredite si lep konec tedna!

Ravnateljica: Anita Ambrož, prof.

Pravila ravnanja v OŠ Muta v času razbremenitvenih ukrepov epidemije COVID – 19

Šolski prevoz od 1. 6. 2020 dalje (VOZNI RED)

Obveščamo vas o novem urniku šolskih prevozov od 1. 6. 2020 dalje.

Prevoznik bo poskrbel za izvajanje navodil za prevoz potnikov za čas koronavirusa.