Spoštovani starši.

Po prvem tednu pouka na daljavo, smo izvedli anketo o Vašem zadovoljstvu z novo obliko pouka. V anketi ste zapisali tudi Vaše predloge, ki smo jih v času pouka na daljavo v večini uresničili. Skupaj smo opravili zelo veliko delo in naslednji teden odhajajo učenci na počitnice. Znanja, ki so jih učenci dobili na daljavo smo še ponovili, dopolnili in z rezultati smo zadovoljni.
Predno, pa greste na dopust, Vas lepo prosim, da izpolnite anketo, ki vam jo pošiljamo na spodnji povezavi. Vaše odgovore bomo skrbno analizirali, rezultate ankete pa predstavili na svetu staršev in objavili na spletni strani šole.

Starši – Anketa o zadovoljstvu z novo obliko pouka

Učenci –  Anketa o zadovoljstvu z novo obliko pouka

Anketa bo dostopna do 24. 6. 2020.

Hvala, Vam še enkrat za vaše sodelovanje z nami in za Vašo pomoč učencem pri pouku na daljavo.

Vam in Vašim otrokom pa želim čim bolj sproščujoče počitnice, ter septembra veselo vrnitev v šolo.

Lepo vas pozdravljam.

Anita Ambrož, prof.