V petek, 27. 10. 2023, je bila na šoli prireditev pred jesenskimi počitnicami. Začela se je s himno, ki nas je spomnila, da se ne približujejo le počitnice, ampak tudi praznika: 31. oktober – dan reformacije – in 1. november – dan spomina na mrtve. 24. oktober pa se obeležuje dan Organizacije združenih narodov – védenje o tem, kaj to je, smo si osvežili z ogledom kratkega videoposnetka.

Na prireditvi so učenci nastopili z recitacijami, s petjem in s plesom. Spomnili smo se najlepših trenutkov v tem šolskem letu, prvošolčki pa so s slovesno zaobljubo postali člani šolske skupnosti.

Prireditev se je zaključila z željo, da učenci čim bolj izkoristijo počitnice s sprehodom po gozdu, uživanju v čudovitih barvah jeseni ter da ne pozabijo na druženje s prijatelji in družino.

Branka Pečolar Begić