prvi_dan

DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI STARŠI!

PRVI ŠOLSKI DAN – TOREK, 1. SEPTEMBER 2020

– ZA UČENCE OD 2. DO 9. RAZREDA –

Pouk se bo pričel ob 8.20. Učenci ne vozači pridete v šolo ob 8.10.

Učitelji vas bodo usmerili v vaše matične učilnice.

Najprej bodo z vami vaši razredniki, ki vam bodo podali vsa navodila glede pouka v naslednjem šolskem letu.

Po razredni uri sledi malica v razredu in nato pouk po urniku.

Priporočilo NIJZ opredeljuje, da je za otroke od 6. leta starosti dalje v šolah priporočeno nošenje mask v prostorih izven učilnice. Napotujemo vas, da podrobnosti preberete na povezavi:

Za učence od 7.­- 9. razreda, delavce šole in zunanje obiskovalce je v prostorih šole obvezno nošenje zaščitnih mask.

S seboj prinesete torbo, copate, beležko, pisalo, zaščitno masko in obilico dobre volje.

Prevozi s kombiji bodo potekali po voznem redu, ki je objavljen na šolski spletni strani. NOVO

Podaljšano bivanje

Podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda bo potekalo po ustaljenem urniku od 1. 9. 2020 dalje od 12.00 do 16.10.

Podaljšano bivanje za učence prvih razredov bo potekalo od 2. 9. 2020 dalje od 12.00 do 16.10.

Lepo preživite zaključek počitnic in z nasmehom in dobro voljo v torek v šolo!

Veselimo se srečanja z vami!

Ravnateljica Anita Ambrož, prof.