V sredo, 6. oktobra 2021, smo devetošolke Nuša Pečoler, Žana Lorenci in Vita Pečoler našim prvošolčkom pripovedovale pravljice O volku, ki je iskal pravljico, Mala muca v knjižnici in Tiho, tukaj beremo. Vsi otroci so z zanimanjem poslušali in se vživeli v pravljice.

Ravnateljica Anita Ambrož je vsakemu učencu izročila knjigo Miroslava Košute Ponikalnice. Darilne knjige je prispevalo Društvo Bralna značka Slovenije. V nadaljevanju  jim je knjižničarka predstavila knjige za bralno značko. Pogovorili so se tudi o pravilih v knjižnici.

Učenci 1. razredov so postali pravi člani šolske knjižnice, saj so dobili članske izkaznice.

Žana Lorenci, 9. a