SVETOVNI DAN POZDRAVA

Predstavniki šolske skupnosti so pripravili kratko aktivnost, ki so jo izvedli pri razredni uri. Svojim sošolcem so pokazali pozdrav v znakovnem jeziku gluhih, skupaj pa so ustvarili tudi »verigo pozdravov«.

Vedno je prijeten občutek, ko prejmeš prijazen pozdrav. Predstavlja odprtost, prijaznost in sprejemanje. Polepša ti dan.

mentorica šolske skupnosti Helena Brezovnik

V torek, 21. 11. 2023, smo  prvošolci in otroci iz vrtca  skupaj obeležili DAN POZDRAVA. Najprej smo si ogledali predstavo Pod medvedovim dežnikom, ki so jo zaigrali otroci iz vrtca z vzgojiteljicama Suzano in Mašo. Skupaj smo ugotavljali, kako vse se pozdravljamo.

Nato smo skupaj odšli v prve razrede, kjer si je vsak otrok narisal svojo roko, jo pobarval, izrezal in opremil s sličico in napisom. Prvošolci so z veseljem pomagali mlajšim otrokom pri izrezovanju. Seveda smo se skupaj tudi malo poigrali. Nato s temi rokami razveselili tretješolce. Otrokom je bilo druženje zelo všeč in zagotovo ga bomo še ponovili.

Všeč mi je bilo:

» Bilo mi je ful fajn, da smo skupaj ustvarjali« Inja

»  Bilo mi je všeč, ko smo delali roke.« Matija K.

» Fajn mi je bilo, ko smo gledali predstavo Pod medvedovim dežnikom.« Jaša

» Všeč mi je bilo, da smo skupaj delali roke.« Patrik T.

» Ko smo roke odnesli v tretji razred.« Amar