HUMANITARNA AKCIJA UČENCEV OSNOVNE ŠOLE MUTA

(pomoč Ukrajini)

Spoštovani starši.

Tudi učenci in zaposleni Osnovne šole Muta smo se odločili, da bomo pristopili k humanitarni akciji Judo kluba Koroška za pomoč otrokom iz Ukrajine.

V ta namen bomo od torka, 5. 4. 2022, do srede, 12. 4. 2022, zbirali:

1. ŠOLSKE PRIPOMOČKE (zvezke, pisala, radirke, šilčke, barvice, flumastre, voščenke, ravnila, …)
  2. STVARI ZA OSEBNO HIGIENO (mila, šampone, zobne paste in ščetke, … ne v stekleni embalaži).

V avli 1. triade in avli šole bodo pripravljene škatle, kamor bodo lahko učenci oddali stvari. Mlajši učenci (do 3. razreda) pa naj stvari oddajo svoji razredničarki in jih bodo skupaj odnesli v škatle.

Vse zbrane stvari bodo že v petek, 15. 4. 2022, odpeljane na poljsko – ukrajinsko mejo in oddane tamkajšnjim humanitarnim organizacijam.

Za pomoč in sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo.

Dobrota je naš notranji glasnik in svetovalec. Kolikor poslušamo njen nasvet, toliko imamo notranjega miru in sreče.”  (Anton Trstenjak)

Ravnateljica:

Anita Ambrož, prof.