V ponedeljek, 21. 9. 2020, je ob 11.00 potekala prireditev ob otvoritvi kolesarnice. Petošolci, ki v tem letu opravljajo kolesarski izpit, so pripravili kulturni program. Pripravili so kratek skeč, deklamirali so pesmi, ki so jih zapisali sami ter zapeli in zaplesali na pesem Kolesarska. Zelo dobro so povzeli, kako se kolesarji ravnajo v prometu in kakšno vlogo ima nova kolesarnica. Ob otvoritvi sta nekaj besed spregovorila tudi ga. ravnateljica in župan, ki sta s pomočjo enega učenca slovesno prerezala trak in uradno otvorila novo kolesarnico.

Učenci petega razreda so bili zelo ponosni, da so lahko bili del tega, hkrati pa se zelo veselijo, da bodo kmalu, ko opravijo še praktični del izpita, svoja kolesa varno parkirali v novi kolesarnici pred šolo.

zapisala Janja Gnamuš