Čajanka o življenju po nesreči

Za nami je še zadnja čajanka za učence tretje triade v tem šolskem letu. Tokrat smo se pogovarjali o življenju po hudi nesreči.

Uvodoma smo si ogledali kratek prispevek o pisatelju in učitelju Igorju Plohlu, nato je sedmošolec Luka Špegelj predstavil njegove slikanice. Zatem so učenci zavzeto pripovedovali o vsebinah prebranih knjig. Skoraj vsak učenec je prebral vsaj eno predlagano knjigo. Pridnim bralcem smo vsi navdušeno zaploskali. Bravo!

Naša gostja je bila domačinka Klavdija Sudar, ki je predstavila svojo izkušnjo s prometno nesrečo in povedala, kako se je po nesreči psihično spet postavila na noge. Njena predstavitev je bila izjemno optimistična, pozitivna in spodbudna.

Pred nami je tako samo še zaključna prireditev letošnjih čajank, ki se je že vsi veselimo.

Mentorica mag. Majda M. Lesjak